O mnie

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić.

Chris Gardner

Wakacje Kredytowe

Cześć, nazywam się Filip Sieciński. 

Zawodowo pomagam moim Klientom jako ekspert finansowy ds. kredytów hipotecznych. Pół żartem, a pół serio mówię, że nie ma osoby, której nie zrobię zdolności kredytowej. 😉

Naturalnie jest w tym ziarenko hiperboli, choć prawdą jest też, że przez wszystkie te lata rozwoju kompetencji i doświadczenia doskonale wiem, jak diametralnie podnieść Twoje możliwości kredytowe… a sytuacji, gdy nie byłem w stanie zaproponować mojemu klientowi żadnego rozwiązania, nie pamiętam.

Swoją karierę zacząłem w Bank Zachodni WBK (Aktualne Santander Polska) jako mobilny doradca biznesowy, gdzie przez 2 lata miałem okazję pomagać klientom banku w wyborze najlepszego produktu finansowego w ich sytuacji.

Mimo owocnej współpracy postanowiłem postawić kolejny krok w mojej karierze.

Od zawsze dążyłem do możliwie największej elastyczności. Wierzę, że jest to konieczne, by w każdej sytuacji być w stanie zaopiekować się swoim klientem na 100%.

Nawet najlepszy bank w niektórych sytuacjach może nie być w stanie w pełni zaspokoić potrzeb konsumenta… mając do swojej dyspozycji kilkanaście instytucji, zawsze mogę dla swojego klienta wybrać najlepszą dla niego opcję, 

Kierując się swoimi aspiracjami wszedłem więc do Open Finance gdzie pracowałem, jako tzw. Niezależny Doradca Finansowy.

W międzyczasie przeszedłem pod skrzydła Expander’a i otworzyłem swoje własne biuro, do którego serdecznie Cię zapraszam. Znajdziesz mnie na Wrońskiej 2 w Lublinie.

Z czego jestem dumny:

? Mój średniomiesięczny wolumen to ok. 2 000 000 zł (tyle udzielam kredytów).

⭐ Największy kredyt to 1,238,000 zł (decyzja z grudnia 2022 – PKO zakup mieszkania na rynku pierwotnym).

 

? Najszybsza decyzja to jeden dzień (499,000 zł – Millennium zakup dwóch działek).

⭐ Ponad 150 000  zł – tyle wynosiła „obniżka” kosztów kredytu po refinansowaniu (z Alior do Pekao Bank Hipoteczny). 

? Moje hobby i największa pasja to Brazylijskie Jiu Jitsu (jak narazie biały pas – trenuję od roku) oraz inwestowanie na rynkach finansowych.

⭐ 99% (naprawdę) moich klientów pochodzi z rekomendacji wcześniejszych klientów. 

Więcej o mnie:

W Lublinie mieszkam od 8 lat, na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Tak jak wcześniej wspomniałem moje zainteresowanie finansami, to coś więcej niż praca. Aktualnie spełniam jedną ze swoich prywatnych aspiracji, przygotowuje się do zdania egzaminu na maklera giełdowego (KNF).

Muszę przyznać się Wam do jeszcze jednego. Jest szczególna grupa klientów, których automatycznie darzę wielką sympatią, z którą dodatkowo w trakcie mojej kariery wypracowałem model współpracy. Tą grupą są programiści (cała branża IT), a moje dobre relacje z praktycznie każdą osobą z IT wynikają prawdopodobnie z faktu, iż miałem okazję studiować informatykę… której finalnie nie ukończyłem, choć za to ukończyłem inne kierunki:

  1. Technik Informatyk (Sopot).
  2. Zarządzanie – Uniwersytet Gdański (Sopot).
  3. Zarządzanie i Informatyka – WSPiA (Lublin).
  4. Zarządzanie MGR – Politechnika Lubelska (Lublin). 

Jeżeli chcesz poznać mnie lepiej, to koniecznie skontaktuj się ze mną w dogodny dla siebie sposób. Jestem pewny, że znajdziemy wspólny język!

Zobacz, komu już pomogłem

Filip to energiczny człowiek z ogromnym doświadczeniem i niesamowitą wiedzą o finansach. Pomógł mi wybrać najtańszy kredyt hipoteczny spośród oferty kilkunastu banków oraz sprawnie przeprowadził przez skomplikowane formalności bankowe. Jeśli szukasz skutecznego eksperta kredytowego – dzwoń do Filipa!

Krzysztof Kuna

Krzysztof Kuna

CEO MadeMedia